cache/resized/f4c3107c4c39009dd38a1fd4d6a90e7f.jpg
Politikë
MOMENTI, QARKU DIBËR. Vijojnë takimet e Kryetarit të PLL z.Shpëtim Axhami me strukturat
cache/resized/3a3f25d56a969a7cb1700b5ddb2c8eb4.jpg
Aktualitet
Kur nacionalistëstët udhëhiqnin luftën çlirimtare. Çdo shpifje apo vjellje vreri nga
cache/resized/1a9c30ec0a6e07623dd8344229264806.jpg
Opinione
OPOZITA DUHET TË JETË INISIATORE PËR HAPJEN E DOSJEVE TË ISH-SIGURIMIT, KUPTOHET DUKE
cache/resized/5114da67feb4cc3e6ce2a348eb8f8702.jpg
Aktualitet
Ari u gjet në Bankën e Shqipërisë gjatë LDB, për ku dhe nga u sekuestrua. Operacioni u
cache/resized/a9b5fd8dd6fb9e2e24e276127f0b950b.jpg
Aktualitet
Grabitja e arit shqiptar u bë me 16 shtator 1943.Operacioni u drejtua nga SS Major
Featured

Lajmet e reja

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…